MTKM-0500-0250
Part No
MTKM-0500-0250
Manufacturer
Omron Automation
Description
UNIVERSAL TRIM KIT 500MM X 250MM
Manufacturer :
Omron Automation
Product Category :
Machine Safety - Accessories
Accessory Type :
Trim Kit
For Use With/Related Products :
UM Series
Product Status :
Active
Specifications :
500mm x 250mm