MTKM-1200-0500
Part No
MTKM-1200-0500
Manufacturer
Omron Automation
Description
UNIVERSAL TRIM KIT 1200MM X 500M
Manufacturer :
Omron Automation
Product Category :
Machine Safety - Accessories
Accessory Type :
Trim Kit
For Use With/Related Products :
UM Series
Product Status :
Active
Specifications :
1200mm x 500mm