SLLCP23-560
Part No
SLLCP23-560
Description
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Stock
2
Detection Capability :
23mm
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Protection :
Finger/Hand
Protective Height :
560mm
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SLLCP23-560
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C