SGSSA3-400Q8
Part No
SGSSA3-400Q8
Description
LIGHT CURTAIN 400MM
Stock
1
Beam Pitch :
400mm
Number of Beams :
3
Operating Range :
0.5m ~ 8.0m
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Protective Height :
800mm
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SGSSA3-400Q8
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C