SLLP40-350P88
Part No
SLLP40-350P88
Description
LIGHT CURTAIN ARM/FOOT 40MM
Stock
1
Detection Capability :
40mm
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Protective Height :
350mm
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SLLP40-350P88
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C