SLLP23-560P88
Part No
SLLP23-560P88
Description
LIGHT CURTAIN HAND 23MM
Detection Capability :
23mm
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Protection :
Hand
Protective Height :
560mm
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SLLP23-560P88
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C