SLLP14-490P88
Part No
SLLP14-490P88
Description
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Stock
1
Detection Capability :
14mm
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Protection :
Finger
Protective Height :
490mm
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SLLP14-490P88
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C