SLLCP40-1470P88
Part No
SLLCP40-1470P88
Description
LIGHT CURTAIN ARM/FOOT 40MM
Detection Capability :
40mm
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Protection :
Arm/Foot
Protective Height :
1470mm
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SLLCP40-1470P88
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C