F3SJ-A0445P30
Part No
F3SJ-A0445P30
Description
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Beam Pitch :
25mm
Detection Capability :
30mm
Number of Beams :
18
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Product Status :
Active
Protection :
Hand/Arm
Protective Height :
445mm
Voltage - Supply :
24VDC