F3SJ-B0545P25
Part No
F3SJ-B0545P25
Description
LIGHT CURTAIN HAND 25MM
Beam Pitch :
20mm
Detection Capability :
25mm
Number of Beams :
26
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protective Height :
545mm
Voltage - Supply :
24VDC