F3SJ-A0317P14
Part No
F3SJ-A0317P14
Description
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Beam Pitch :
9mm
Detection Capability :
14mm
Number of Beams :
34
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Product Status :
Active
Protection :
Finger
Protective Height :
317mm
Voltage - Supply :
24VDC