F3SJ-A0605P20-TS
Part No
F3SJ-A0605P20-TS
Description
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 20MM
Beam Pitch :
15mm
Detection Capability :
20mm
Number of Beams :
40
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Product Status :
Active
Protection :
Finger/Hand
Protective Height :
605mm
Voltage - Supply :
24VDC