F3SJ-B0945P25
Part No
F3SJ-B0945P25
Description
LIGHT CURTAIN HAND 25MM
Beam Pitch :
20mm
Detection Capability :
25mm
Number of Beams :
46
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protective Height :
945mm
Voltage - Supply :
24VDC