F3SJ-A0820P25-TS
Part No
F3SJ-A0820P25-TS
Description
LIGHT CURTAIN HAND 25MM
Beam Pitch :
20mm
Detection Capability :
25mm
Number of Beams :
41
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protection :
Hand
Protective Height :
820mm
Voltage - Supply :
24VDC