F3SJ-A1920P55
Part No
F3SJ-A1920P55
Description
LIGHT CURTAIN LEG/BODY 55MM
Beam Pitch :
50mm
Detection Capability :
55mm
Number of Beams :
39
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Product Status :
Active
Protection :
Leg/Body
Protective Height :
1920mm
Voltage - Supply :
24VDC