SLLE40-1120-S
Part No
SLLE40-1120-S
Description
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 40MM
Detection Capability :
40mm
Features :
Transmitter Only
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Protection :
Hand/Arm
Protective Height :
1.12m
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SLLE40-1120-S
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C