SLSE30-900Q8
Part No
SLSE30-900Q8
Description
SLSE30-900Q8 EZ-SCREEN EMITTER;
Detection Capability :
30mm
Number of Beams :
60
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protective Height :
900mm
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SLSE30-900Q8
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C