SLSE30-1350Q5
Part No
SLSE30-1350Q5
Description
SLSE30-1350Q5 EZ-SCREEN EMITTER;
Detection Capability :
30mm
Number of Beams :
90
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protective Height :
1.35m
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SLSE30-1350Q5
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C