SLLR14-1540-S
Part No
SLLR14-1540-S
Description
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Detection Capability :
14mm
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Protective Height :
1.54m
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SLLR14-1540-S
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C