SLSRBR30-2250Q8
Part No
SLSRBR30-2250Q8
Description
SLSRBR30-2250Q8 EZS RCVR 30MMODS
Detection Capability :
30mm
Operating Range :
0.1m ~ 18.0m
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protection :
Hand/Arm
Protective Height :
2.25m
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SLSRBR30-2250Q8
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C