SLSP14-1800Q88
Part No
SLSP14-1800Q88
Description
SLSP14-1800Q88 EZ-SCREEN PAIR; 1
Detection Capability :
14mm
Number of Beams :
240
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protective Height :
1.8m
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SLSP14-1800Q88
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C