MS4800B-30-0720
Part No
MS4800B-30-0720
Description
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Beam Pitch :
20mm
Detection Capability :
30mm
Number of Beams :
36
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protection :
Hand/Arm
Protective Height :
720mm