MS4800S-40-1320
Part No
MS4800S-40-1320
Description
LIGHT CURTAIN ARM/FOOT 40MM
Beam Pitch :
30mm
Detection Capability :
40mm
Features :
Blanking
Number of Beams :
44
Operating Range :
0.3m ~ 20.0m
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protection :
Arm/Foot
Protective Height :
1320mm
Voltage - Supply :
24VDC