MS4800S-40-2040
Part No
MS4800S-40-2040
Description
LIGHT CURTAIN ARM/FOOT 40MM
Beam Pitch :
30mm
Detection Capability :
40mm
Number of Beams :
68
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protection :
Arm/Foot
Protective Height :
2040mm
Voltage - Supply :
24VDC