MS4800A-40-0480
Part No
MS4800A-40-0480
Description
LIGHT CURTAIN ARM/FOOT 40MM
Beam Pitch :
30mm
Detection Capability :
40mm
Number of Beams :
16
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protection :
Arm/Foot
Protective Height :
480mm