MS4800B-20-0920-10X-10R
Part No
MS4800B-20-0920-10X-10R
Description
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 20MM
Beam Pitch :
10mm
Detection Capability :
20mm
Number of Beams :
92
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protection :
Finger/Hand
Protective Height :
920mm