MS4800B-30-1520-10X-10R
Part No
MS4800B-30-1520-10X-10R
Description
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Beam Pitch :
20mm
Detection Capability :
30mm
Number of Beams :
76
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protection :
Hand/Arm
Protective Height :
1520mm