MS4800A-40-1920-10X-10R
Part No
MS4800A-40-1920-10X-10R
Description
LIGHT CURTAIN ARM/FOOT 40MM
Beam Pitch :
30mm
Detection Capability :
40mm
Number of Beams :
64
Operating Range :
0.3m ~ 20.0m
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protection :
Arm/Foot
Protective Height :
1920mm