MSF4800S-20-1560
Part No
MSF4800S-20-1560
Description
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 20MM
Beam Pitch :
10mm
Detection Capability :
20mm
Number of Beams :
156
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protection :
Finger/Hand
Protective Height :
1560mm