MSF4800S-30-1640
Part No
MSF4800S-30-1640
Description
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Beam Pitch :
20mm
Detection Capability :
30mm
Number of Beams :
82
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protection :
Hand/Arm
Protective Height :
1640mm