MSF4800A-14-1000-10X-10R-RM610
Part No
MSF4800A-14-1000-10X-10R-RM610
Description
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Beam Pitch :
10mm
Detection Capability :
14mm
Number of Beams :
100
Operating Range :
0.3m ~ 7.0m
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protection :
Finger
Protective Height :
1000mm