MS4800A-14-1560-R
Part No
MS4800A-14-1560-R
Description
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Beam Pitch :
10mm
Detection Capability :
14mm
Features :
Blanking, Receiver Only
Number of Beams :
156
Operating Range :
0.3m ~ 7.0m
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protection :
Finger
Protective Height :
1560mm