F3SJ-A0500P20
Part No
F3SJ-A0500P20
Description
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 20MM
Beam Pitch :
15mm
Detection Capability :
20mm
Number of Beams :
33
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Product Status :
Obsolete
Protection :
Finger/Hand
Protective Height :
500mm
Voltage - Supply :
24VDC