F3SJ-A0578P14
Part No
F3SJ-A0578P14
Description
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Beam Pitch :
9mm
Detection Capability :
14mm
Number of Beams :
63
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Product Status :
Obsolete
Protection :
Finger
Protective Height :
578mm
Voltage - Supply :
24VDC