F3SJ-A1820P55
Part No
F3SJ-A1820P55
Description
LIGHT CURTAIN LEG/BODY 55MM
Beam Pitch :
50mm
Detection Capability :
55mm
Number of Beams :
37
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Product Status :
Obsolete
Protection :
Leg/Body
Protective Height :
1820mm
Voltage - Supply :
24VDC