DMS-30PC-4/20S-24RL-C
Part No
DMS-30PC-4/20S-24RL-C
Description
PROCESS METER 4-20MA LED PNL MT
Display Type :
LED - Red Characters
Features :
Bezel Sold Separately
Ingress Protection :
Measuring Range :
4 ~ 20mA
Panel Cutout Dimensions :
Rectangular - 53.80mm x 22.30mm
Product Status :
Active
Voltage - Supply :
7.5 ~ 32VDC
Manufacturer related products
    IONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    IONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    IONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    OZONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    OZONIZER CHASSIS MOUNT 12V