RISH RELAY V-3-3001-LA
Part No
RISH RELAY V-3-3001-LA
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Voltage - Supply :
20 ~ 40VAC, 60VDC
  • Littelfuse
    GRND FAULT INDICAT SYST LED 30V
  • R-K Electronics, Inc.
    PHASE MONITOR 200-600V 24VAC SUP
    3 VOLT RELAY, 240VAC, 200-600VAC
    3 VOLT RELAY, 24VAC, 200-600VAC,
    1&3 VOLTAGE MONITOR 120VAC 8-PIN