CGD60-T110V
Part No
CGD60-T110V
Description
DSSOLR(7SEG) TUNNEL
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C
Trip Range :
5 ~ 60A
Voltage - Supply :
110VAC
Datasheets
CGD60-T110V
  • Littelfuse
    GRND FAULT INDICAT SYST LED 30V
  • R-K Electronics, Inc.
    PHASE MONITOR 200-600V 24VAC SUP
    3 VOLT RELAY, 240VAC, 200-600VAC
    3 VOLT RELAY, 24VAC, 200-600VAC,
    1&3 VOLTAGE MONITOR 120VAC 8-PIN