3RN20102BW30
Part No
3RN20102BW30
Description
THERMISTOR MOTOR PROTECTION 2CO
Datasheets
3RN20102BW30
  • Littelfuse
    GRND FAULT INDICAT SYST LED 30V
  • R-K Electronics, Inc.
    PHASE MONITOR 200-600V 24VAC SUP
    3 VOLT RELAY, 240VAC, 200-600VAC
    3 VOLT RELAY, 24VAC, 200-600VAC,
    1&3 VOLTAGE MONITOR 120VAC 8-PIN