PM4HF8-S-AC24V
Part No
PM4HF8-S-AC24V
Description
RELAY TIME DELAY 10SEC 3A 250V
Contact Rating @ Voltage :
3A @ 250VAC
Delay Time :
1 Sec ~ 10 Sec
Termination Style :
Plug In, 8 Pin (Octal)
Voltage - Supply :
24VAC