GS82582TT37GE-450I
Part No
GS82582TT37GE-450I
Clock Frequency :
450 MHz
Memory Size :
288Mb (8M x 36)
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C (TJ)
Package / Case :
165-LBGA
Supplier Device Package :
165-FPBGA (15x17)
Technology :
SRAM - Quad Port, Synchronous
Voltage - Supply :
1.7V ~ 1.9V