TL5001QDG4
Part No
TL5001QDG4
Duty Cycle (Max) :
100%
Frequency - Switching :
20kHz ~ 500kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TJ)
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
3.6V ~ 40V