CL10A226MO7JZNC
Part No
CL10A226MO7JZNC
Description
CAP CER 22UF 16V X5R 0603
Capacitance :
22 µF
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
16V