NTU-1200-224UN
Part No
NTU-1200-224UN
Description
INVERTER 1200W
Stock
3
Power - Output Continuous :
1200 W
Power - Output Surge :
2000 W
Region Utilized :
International
Voltage - Input :
24VDC
Voltage - Output :
230VAC