NTS-450-212UN
Part No
NTS-450-212UN
Description
INVERTER 450W
AC Outlets :
1
Power - Output Continuous :
450 W
Power - Output Surge :
900 W
Voltage - Input :
12V
Voltage - Output :
230VAC