NTS-450-124US
Part No
NTS-450-124US
Description
INVERTER 450W
AC Outlets :
2
Connector - AC Output :
NEMA 5-15R (2)
Power - Output Continuous :
450 W
Power - Output Surge :
900 W
Region Utilized :
North America
Voltage - Input :
24VDC
Voltage - Output :
110VAC