STF0300-10Y
Part No
STF0300-10Y
Description
ACT TRAC FILTER 30A 208V Y 3PH
Current - Max :
30A
Voltage - Input :
150V, 240V
Datasheets
STF0300-10Y
  • Hammond Manufacturing
    POWER STRIP 17" 15A 8OUT 6'C
  • Hammond Manufacturing
    POWER STRP 13.25"10A 230VAC 6OUT
    POWER STRIP HOSPITAL GRADE 4O
    POWR STRP 19"15A 8OUT 15'CRD BLK
    POWER STRIP 19" 10A 230VAC 8OUT