STV200K10Y3R
Part No
STV200K10Y3R
Description
1H 120/208V3PHY4W+G200K NEMA3R
Approval Agency :
UL
Mounting Type :
Wall Mount
Overload Protection :
Circuit Breaker(s)
Product Status :
Obsolete
Voltage - Input :
120V, 208V
Datasheets
STV200K10Y3R
  • Hammond Manufacturing
    POWER STRIP 17" 15A 8OUT 6'C
  • Hammond Manufacturing
    POWER STRP 13.25"10A 230VAC 6OUT
    POWER STRIP HOSPITAL GRADE 4O
    POWR STRP 19"15A 8OUT 15'CRD BLK
    POWER STRIP 19" 10A 230VAC 8OUT