STV400K-10Y
Part No
STV400K-10Y
Description
IH 120/208V 3PH Y 4W+G 400KA
Approval Agency :
UL
Mounting Type :
Wall Mount
Overload Protection :
Circuit Breaker(s)
Product Status :
Obsolete
Voltage - Input :
120V, 208V
Datasheets
STV400K-10Y
  • Hammond Manufacturing
    POWER STRIP 17" 15A 8OUT 6'C
  • Hammond Manufacturing
    POWER STRP 13.25"10A 230VAC 6OUT
    POWER STRIP HOSPITAL GRADE 4O
    POWR STRP 19"15A 8OUT 15'CRD BLK
    POWER STRIP 19" 10A 230VAC 8OUT