SVX60KM2P3B
Part No
SVX60KM2P3B
Description
SMARTONLINE SVX SERIES 60KVA 400
Backup Time - Max Load :
3.5 minutes
Power - Rated :
60kVA / 60kW
Voltage - Input :
220V, 230V, 240V (3-Phase)
Voltage - Output :
220V, 230V, 240V (3-Phase)